Strona główna Artykuły erotyczne Zdrada – co zrobić kiedy przyłapiemy partnera?

Zdrada – co zrobić kiedy przyłapiemy partnera?

230

Zdrada to zachowanie wyjątkowo samolubne ze strony partnera, oraz po prostu nie w porządku w stosunku do drugiego człowieka. Co powinniśmy zrobić, kiedy przyłapiemy partnera na tym, że nas zdradził?

Zdrada – co zrobić kiedy przyłapiemy partnera?

Nie pozwól aby emocje wzięły górę

Naturalnie jest to okrutnie bolesne uczucie, ponieważ wydawało ci się, że byliście szczęśliwi, mieliście ,,wszystko” a teraz straciłeś dosłownie wszystko co miałeś. Jest to również chwila, którą możemy żałować do końca życia, jeśli zrobimy coś wyjątkowo głupiego. Dlatego też, najlepiej jest nie słuchać ,,tłumaczeń” naszego byłego partnera – odciąć się od tego, choć na chwilę, spojrzeć na to wszystko z boku i dopiero wtedy zacząć działać.

Życie jest okrutne – ale musimy żyć dalej

Wybaczanie zdrady takiej osobie nie ma sensu, z racji tego że prawdopodobnie, skoro zrobił to już raz, a ty wybaczysz, to zrobią to znowu. Dlatego też, jeśli przyłapiesz swojego partnera na zdradzie – zerwij z nim od razu i odetnij się od niego, bo w innym wypadku może się to po prostu skończyć źle dla ciebie. Blokada na wszystkich mediach społecznościowych to w dzisiejszych czasach podstawa. Dobrym pomysłem jest również udanie się do rodziny lub do przyjaciół, aby o tej sytuacji im opowiedzieć, i się po prostu ,,,wypłakać”. Po uczynieniu tego, wyrzuć wszystkie rzeczy jakie otrzymałeś od twojego byłego partnera.

Oprzyj się na rodzinie

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, dobrym pomysłem jest tutaj oparcie się na ramieniu rodziny, przez co ból po zdradzie będzie nieco mniejszy. Przyjaciele również mogą w tym pomóc, jednakże powinny być to w pełni zaufane osoby, a niektóre poznaliśmy dopiero tydzień temu na zlocie dziurawego tłumika.

Odpocznij sobie

Teraz, kiedy jesteś już singlem, możesz trochę odreagować – zadbać o siebie, bądź po prostu pomyśleć o zrobieniu rzeczy, których normalnie nie mógłbyś zrobić, z racji ograniczającego cię partnera. Zacznij swoje nowe hobby, porób coś, co pozwoli ci zapomnieć o twoim byłym partnerze.