Strona główna Artykuły erotyczne Szpilki czy płaska podeszwa – co jest bardziej hot?

Szpilki czy płaska podeszwa – co jest bardziej hot?

86

Kiedy kobiety noszą szpilki, często mówi się im, że wygodniej jest w nich chodzić ze względu na podwyższoną piętę. Jednak badania wykazały, że noszenie płaskiej podeszwy na butach, zamiast obcasów może powodować większy komfort podczas długich okresów stania lub chodzenia. Mężczyźni zwykle uważają kobiety za bardziej atrakcyjne w szpilkach. Sprawiają, że kobiece krągłości wyskakują i podkreślają jej figurę. I wreszcie, szpilki mogą sprawić, że kobieta będzie wyglądać na potężną i władczą. Obcasy są idealne, aby kobiety poczuły się potężne i wyrafinowane.

Kobiety często muszą nosić wysokie obcasy, aby wyglądać jak najlepiej

Wysokie obcasy są niezwykle popularne wśród kobiet. Dają elegancki wygląd, dodają pewności siebie. Seksowne są też płaskie podeszwy. Dodają kobiecie odrobinę ostrości. Kobiety z płaskimi podeszwami wyglądają elegancko i nowocześnie. Mogą pasować do każdego stroju i wyglądać stylowo. Płaskie podeszwy mogą urozmaicić każdy strój i nadać mu nowy i stylowy wygląd. Płaskie podeszwy są idealne dla Pań, które chcą wyróżnić się z tłumu. Sprawiają, że kobieta wygląda jak pewna siebie i stylowa. Posiadanie płaskiej podeszwy buta pozwala kobietom chodzić i stać w bardziej komfortowy sposób. Noszenie butów na płaskim obcasie może pomóc uniknąć urazów stóp podczas chodzenia lub biegania. Ten rodzaj podeszwy jest popularny wśród kobiet, ponieważ zapewnia większy komfort i ogólnie lepszą postawę stopy.

Randka wieczorem może być zarówno elegancka, jak i swobodna

Każdy rodzaj buta ma swoje zalety. Szpilki świetnie nadają się do podkreślenia kobiecej sylwetki i zwiększenia wzrostu i są chętnie wybierane na randki erotyczne. Płaskie podeszwy zapewniają dobrą równowagę i stabilność. Są idealne dla kobiet, które dużo chodzą lub planują uprawiać sport. I wreszcie, zarówno obcasy, jak i płaskie podeszwy są dobre, aby kobieta wyglądała seksownie. Obie oferują inny rodzaj seksowności i każdy z nich jest idealny dla innego typu kobiety. Szpilki lub płaska podeszwa są seksowne. Obie oferują różne rodzaje seksowności i są idealne dla innego typu kobiety.