Strona główna Artykuły erotyczne Rzeczy, o których nie powinno się mówić swojej drugiej połówce – na...

Rzeczy, o których nie powinno się mówić swojej drugiej połówce – na początku związku

227

Wydaje się, że jeśli wchodzimy w nowy związek, to partnerzy mają prawo wiedzieć wszystko o sobie, jednakże są też pewne kwestie, których nie powinno po prostu się ruszać. Oczywiście, prawda w związku jest ważna, ale pewne rzeczy powinny być odkrywane powoli, w miarę kiedy nasze zaufanie do partnera rośnie, dzięki czemu możemy być pewni, że nasz partner zachowa to dla siebie.

Rzeczy, o których nie powinno się mówić swojej drugiej połówce – na początku związku

Sekrety –  na to przyjdzie czas

To normalne że o pewnych sprawach nasz nowy partner powinien wiedzieć (na przykład o naszych chorobach) – lecz to, że na przykład nie udało ci się zdać matury za pierwszym razem i dwa razy do tego podchodziłeś, zostaw już dla siebie. Dopiero kiedy twój partner będzie godny twojego zaufania – wtedy możesz mu opowiedzieć o tym, jednocześnie pogłębiając twoją więź z nim.

O twoich fetyszach powiedz mu innym razem

Na starcie związku mimo wszystko najlepiej jest pomyśleć o klasyce. Wyciągnięcie pejcza bądź półmetrowego dildo  może zaszokować naszego partnera, przez co może skończyć to się natychmiastowym rozpadem związku. Dlatego też, lepiej na początek prowadzić w miarę normalne życie łóżkowe, stopniowo odkrywając swoje fantazje seksualne przed swoim partnerem. Postaraj się również nie być zaszokowany fetyszami partnera, w końcu każdy ma swoje, pokrętne fantazje.

Pamiętaj że kobiety lubią rozmawiać o byłych

Kobiety lubią, kiedy ich partnerzy mówią o swoich byłych partnerkach. Naturalnie nie mowa tutaj o non-stop ględzeniu o tej a tamtej, chodzi raczej tutaj o to, żeby mogły sprawdzić, ile partnerek dany facet miał, bądź nawet zdarzają się takie przypadki, gdzie kobiety potrafią się chwilowo zaprzyjaźnić z byłą partnerką, aby dowiedzieć się wszystkich sekretów, które dana była partnerka nagromadziła. Dlatego też, pomyśl o tym, aby ograniczyć takie informacje jak pełne imię i nazwisko czy też jak bardzo lubisz, kiedy ona ci robi dobrze.