Strona główna Poradniki erotyczne Najlepsze pomysły na prezent dla ukochanej

Najlepsze pomysły na prezent dla ukochanej

187

Prezenty to rzecz świetna, jednakże wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kobiety odbierają podarki w nieco inny sposób, niż mężczyźni. Dlatego też, aby uniknąć wpadki, najlepiej jest zasięgnąć naszej porady, w stosunku do tego, jakie prezenty powinieneś dać swojej ukochanej, a jakich unikać!

Najlepsze pomysły na prezent dla ukochanej

Tego lepiej jej nie dawaj na prezent

Patelnia, rzeczy do kuchni, rzeczy codziennego użytku – wymieniać można długo, jednakże w najgorszym wypadku może się to skończyć nawet zerwaniem (jeśli oczywiście twój związek jest już w kiepskim stanie). W dzisiejszych czasach dawanie takich prezentów można podciągnąć pod seksizm, dlatego zdecydowanie lepiej jest nie dawać swojej kobiecie takich prezentów, ponieważ później istnieje szansa, że znajdzie jakiś blog dla dorosłych i tam będzie się żalić obcym, ,,jaki to nie jesteś zły”. Jedyny wyjątek od tej reguły jest taki, żeby sama o to prosiła. W tym wypadku najlepiej jest również zapakować go w jakiś ładny sposób, aby czuła się ona jeszcze dodatkowo doceniona.

Biżuteria

Tak, kobiety kochają biżuterie. Diamenty, opale, szmaragdy… boli cię od czytania portfel? No niestety, chcesz mieć kobietę, to musisz czasem trochę na nią wydać. Naturalnie jeśli jesteś kreatywny, masz trochę czasu i talentu, możesz spróbować wykonać takową samemu – twoja wybranka na pewno doceni to bardziej, niż po prostu kupienie pierścionka u jubilera. Pamiętaj jednak, żeby dawać biżuterię tylko kobiecie, z którą planujesz spędzić resztę swojego życia, ponieważ w innym wypadku zmarnujesz tylko swoje pieniądze.

Coś związanego z jej zainteresowaniami

Jeżeli jakimś cudem, twoja kobieta interesuje się czymś poza filmami i leżakowaniem przed kanapą, możesz zrobić jej cudny prezent w postaci rzeczy, która przyda się jej w rozwijaniu swoich zainteresowań. Może to być na przykład nowy tablet do rysowania, jeśli na przykład lubi rysować, nowy temat na jej sex blog, bądź też nowy rower. Tak naprawdę to co wybierzesz, zależy tylko od ciebie, i zasobności twojego portfela.

A co z dawaniem pieniędzy?

To jeden z najgorszych pomysłów na prezent dla twojej wybranki. Pamiętasz jak pisaliśmy o tym, że kobiety patrzą nieco inaczej na to, co im się daje na prezent? Otóż w wypadku pieniędzy nie jest to wyjątek, ponieważ kobieta przyjmie to za brak szacunku, oraz to, że w ogóle nie chciało ci się pomyśleć o tym, jaki prezent możesz jej dać. Ona nie zauważy tego jako kwestię pieniędzy jako ,,narzędzie”, ale potwarz, że ma ich za mało, oraz uważasz że jest zbyt biedna na twoje standardy.