Strona główna Artykuły erotyczne Jak wrócić do chodzenia na randki po rozstaniu?

Jak wrócić do chodzenia na randki po rozstaniu?

211

Powrót do chodzenia na randki może być trudny, z racji tego że zapewne zapomnieliśmy ,,jak randkować” przez to że byliśmy w związku, jednakże powrót jest jak najbardziej możliwy. Jak więc wrócić do randkowania po rozpadzie naszego związku?

Jak wrócić do chodzenia na randki po rozstaniu?

Pokaż, że jesteś gotowy

Wielu ludzi zapomina o tym, żeby oznajmić swojemu otoczeniu, że są singlami. Nie ma w tym nic wstydliwego, wręcz przeciwnie, może nam to pomóc w szukaniu tej drugiej połówki, ponieważ ktoś z naszego otoczenie przecież może znać kogoś, kto teraz też jest ,,singlem”, czyż nie?

Nic na szybko

Pamiętaj, nie szukaj sobie kogoś od razu, ponieważ szansę na znalezienie osoby która będzie twoim następnym ,,idealnym partnerem” jest niemalże niemożliwe, a poza tym jest to dość niemoralne, żeby traktować tak drugiego człowieka. czy chciałbyś być w takiej sytuacji, gdzie poznajesz kogoś nowego, decydujecie się na związek, a tu się okazuje ta osoba wciąż nie potrafi zapomnieć o swoim byłym partnerze? Niezbyt fajna perspektywa, czyż nie?

Tinder

Jeśli czujesz się już na siłach i chcesz znowu zacząć randkować to świetnym pomysłem na to jest zaczęcie od randkowania na takich aplikacjach jak Tinder, czy Badoo. Korzystanie z nich nie jest skomplikowane, wystarczy że będziesz odwiedzał je regularnie a zapewne znajdzie się ktoś z kim warto jest pójść na randkę.

Miejsca w których często bywasz

Poszukiwanie drugiej połówki w takich miejscach jak twoja praca może być dobrym pomysłem, z racji tego zapewne już się znacie, więc czemu by nie spróbować? Kolejnym dobrym do tego miejscem może być również twoja uczelnia, bądź szkoła, gdzie na pewno znajdziesz kogoś kto zostanie ci bardzo bliski.

Speed dating – czyli szybkie randki

Coraz bardziej popularną opcją w naszym kraju są tzw. Szybkie randki, czyli 5-10 minutowe spotkania pomiędzy dwudziestoma osobami. Reguła jest prosta, zapisujesz na swojej kartce, czy spodobała ci się dana osoba, a jeśli oboje zaznaczyliście że się spodobaliście sobie, to otrzymasz jej numer telefonu.