Strona główna Artykuły erotyczne Jak rozpalić swoją partnerkę do czerwoności?

Jak rozpalić swoją partnerkę do czerwoności?

134
Jak rozpalić swoją partnerkę do czerwoności?

Zdarza się, że mimo usilnych starań obojga partnerów, czy to z racji stażu związku czy tempa życia, płomień w sypialni stopniowo wygasza. Niekoniecznie jest to czyjakolwiek wina, bywa przecież i tak, że seks po kilku latach lub w niesprzyjającej atmosferze nie smakuje już tak, jak wcześniej, a mimo że mężczyzna się dwoi i troi, nie wie jak doprowadzić swoją partnerkę do szaleństwa. Bez obaw, mamy kilka rad które sprawią, że ogień w waszej sypialni zapłonie na nowo, a kobieta zwariuje z rozkoszy.

Obserwuj ją

Oczywiście nie dosłownie – nie wpatruj się w nią, zamiast robić swoje. Kluczem do sukcesu jest zauważenie i wychwycenie momentu, w którym partnerka czuje prawdziwą rozkosz i powtórzenie tego, co sprawia jej taką przyjemność. Z mężczyznami już tak jest, że często kiedy kobieta instruuje ich jak powinno postępować, nadal robią po swojemu bo wydaje im się, że wiedzą lepiej – nie, drodzy Panowie. Kiedy ona mówi (albo jej mimika sugeruje), że jest jej naprawdę dobrze to tak jest i nie ma co z tym dyskutować.

Zaskocz ją

Być może seks nie smakuje tak samo albo nie smakuje dobrze od początku, bo brakuje w nim elementu ekscytacji i niespodzianki. Nie trzeba się bardzo starać, żeby wprowadzić nieco zmian do życia łóżkowego, a tym samym rozpalić partnerkę do czerwoności. Często wystarczy uprawiać seks w niewypróbowanym dotąd miejscu, żeby życie seksualne stało się ciekawsze. A dobór miejsca może przecież stanowić dopiero początek – nowe pozycje czy gadżety erotyczne stanowią mogą stanowić prawdziwe źródło przyjemności, jeśli są oczywiście używane za obopólną zgodą. Eksperymentujcie i zaskakujcie, a kobieta na pewno będzie chciała więcej.

Nie pomijaj gry wstępnej

Nie ma co ukrywać, że kobiety potrzebują nieco więcej czasu na rozgrzanie – tak było, jest i będzie. Dla części Panów gra wstępna to tylko zbędne preludium to tego, co ma nastąpić chwilę później, ale Panie uwielbiają być całowane, pieszczone i dotykane – nie tylko w trakcie stosunku ale i przed nim. Zamiast od razu przechodzić do sedna, lepiej jest poświęcić swojej partnerce (i jej ciału) nieco więcej czasu – na pewno będzie zadowolona.

Źródło: https://dupy.net.pl/