Strona główna Artykuły erotyczne Jak być dobrym skrzydłowym?

Jak być dobrym skrzydłowym?

449

Bycie dobrym skrzydłowym to coś, czym tak naprawdę niewielu ludzi może się pochwalić. Często są to osoby naprawdę doświadczone w tym temacie, jednakże brakuje im nieco teorii. Dlatego właśnie, przygotowaliśmy ten poradnik dla was, żebyście mogli wesprzeć osobę, która jest bliska wam w szukaniu miłości.

Jak być dobrym skrzydłowym?

Wyszkol odpowiednio ,,amanta”

Jeśli chcesz być świetnym skrzydłowym dla osoby ważnej dla ciebie – musisz odpowiednio go wyszkolić, powiedz mu, żeby się nieco pohamował, z racji tego że błyskawicznie może sobie przegrać w oczach wybranki, jeśli zrobi coś, czego nie powinien. Dobrym sposobem na to jest zabieranie go w miejsca, gdzie nie będzie się czuł skrępowany, aby porozmawiać z kobietami, na przykład bary, biblioteki bądź też zloty. Wszystko będzie odpowiednie, dopóki nasz amant będzie konwersował.

Nie daj mu wypić za dużo

Kobiety nie znoszą alkoholików. Dlatego też staraj się go lekko stopować z racji tego, że jeśli będzie narąbany jak drwal w lesie jego szanse na znalezienie ,,tej jedynej” – będą minimalne, przez co jeśli zobaczy go w takim stanie jego ,,wybranka” – to już będzie po zawodach.

Delikatnie ich zeswataj

Jeżeli znasz obie strony ,,konfliktu miłosnego” postaraj się poznać ich ze sobą. Tylko nie zostawiaj ich samych sobie, ponieważ sprawi, to że sytuacja będzie dziwna i jednoznacznie nacechowana na ,,swaty” ze swojej strony. Dlatego też, pozwól im pójść na kilka spotkań podczas gdy ty pójdziesz razem z nimi – jeśli spodobają się sobie nawzajem – w końcu pójdą na randkę bez ciebie, a ty będziesz miał świadomość, że wykonałeś swoje zadanie jako skrzydłowy wzorowo.

Jeśli nie wyjdzie – pokaż amantowi że nie ma sensu rozpaczać

Czasami zdarza się i tak, że niestety po prostu nie wychodzi. Dlatego też w takich wypadkach trzeba nastawić się na to, że ta osoba będzie rozpaczać, jednakże pokazanie mu że ,,tego kwiatu jest pół światu” powinno zdecydowanie mu pomóc w pójściu o krok dalej.